UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 14665512
nr 1466 5512
Väggur
Junghans, 1920-tal, patinerad koppar, 49x28 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:11:39
100 kr
150 kr
200 kr